Barevná paleta a odstíny

Pro výběr správného barevného odstínu kliněte prosím na obrázek níže.

 

Pokud si nejste jisti odstínem svých vlasů, nebo Váš odstín neodpovídá žádnému obrázku, přejděte prosím na detailnější test barevného odstínu níže.

 

Detailní test barevného odstínu

Zjistěte, který odstín vlasů je ten Váš!

Najděte mezi obrázky odstín vlasů, který se co nejvíce přibližuje barvě Vašich vlasů. Po kliknutí na obrázek budete přesměrováni na odstín, který je pro Vás nejvhodnější.

Je možné, že pro Vámi zvolený barevný odstín bude nutné objednat dvě balení složené z různých barevných odstínů pro dosažení maximálního přiblížení Vaší barvě vlasů.

Důležité: první barva v pozadí je stále základní barva a používáme ji jako první a krycí barvu. Druhá barva v pořadí je tónovací barva a používáme ji jako druhou v pořadí pro dosažení kýženého tónu.

Černá Černá a Tmavě hnědá Tmavě hnědá Hnědá a Tmavě hnědá Hnědá Středně hnědá Středně hnědá a Světle hnědá Hnědá a Světle hnědá Světle hnědá Středně hnědá a Přírodní blond Středně hnědá a Blond Světle hnědá a Blond Tmavě hnědá a Blond Přírodní blond a Blond Blond Přírodní blond a světle hnědá Přírodní blond Tmavě hnědá a Světle šedá Černá a Světle šedá Světle šedá